СРБИЈА ДОНИРА 20 МИЛИОНА ЕВРА СРПСКОЈ: Новац за санацију последица пандемије корона вируса
ВЛАДА Републике Српске одлучила је данас да прихвати донацију Србије од 20.000.000 евра (39.116.600 КМ).

Фото Новости
Донација је намењена санацији последица изазваних пандемијом корона вируса.
Прихваћена донација је у оквиру механизма сарадње по Споразуму о успостављању специјалних паралелних односа између Српске и Србије.
Препоручујемо

ВЛАДА РС: Помоћ угоститељима, туристичким агенцијама и извођачима
03. 12. 2020. у 16:16

БЕЗБЕДНОСТ СРПСКЕ ПРВИ ИНТЕРЕС СРБИЈЕ: Састали се Додик и Вулин
03. 12. 2020. у 13:01

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (2)