БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
wz20s
11.12.2020. 23:17
Joj Stevandicu nemooooj ti.
Zoran
12.12.2020. 01:20
Zivela Republika Srpska,ziveo Srpski narod i svi drugi koji zele miroljubivo ziveti...Ne moguce je Srbima u Bosni bilo sta nametati sto ne zele..Oni su svoji na svome i sisurno je da postoji dovoljno odlucnosti i hrabrosti da bi se odbranila sloboda..Laz je da Bokir sin ratnog zlocinca i Sarajevo predstavljaju "gradansku BiH"..To je samo paravan..za nedosanjani san Alije,o zemlji muslimana gdje su svi drugi obespravljeni i svedeni na manjinu..