ДОДИК ИМА УПАЛУ ПЛУЋА: У току претраге, ево како се осећа српски члан председништва БиХ
СРПСКИ члан и председавајући Председништва БиХ, Милорад Додик, синоћ касно је примљен у Универзитетски клинички центар Републике Српске, потврђено је "Новостима" из више извора.
Фото: Танјуг/Драган Кујунџић
Како сазнајемо, Додик се осећа добро, иако има обострану упалу плућа, а у току су претраге.
Иначе Додик се од 19. децембра налази у изолацији због контакта са особом која је зараћжена вирусом корона Тада је тестиран на вирус САРС-Цов19, а резултат је био негативан.
Препоручујемо
ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ ПРОФЕСОРА КЕЦМАНОВИЋА: Атмосфера у БиХ гора него уочи рата!
20. 12. 2020. у 16:32
ВУЧИЋ ПОСЛАО ЈАСНУ ПОРУКУ БиХ: Имам уставну обавезу да чувам Републику Српску
20. 12. 2020. у 12:40
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)