ХИТНА ОДЛУКА, ВЕЛИКИ ИЗАЗОВ ЗА СТАНИВУКОВИЋА: Драшко отворено о огромним проблемима (ФОТО)
ДИРЕКТОР Акване, више неће бити директор, као и сви други директори који имају лоше резултате пословања и који су наш Град довели у огромне проблеме - написао је на Фејсбуку новоизабрани градоначелник Бањалуке Драшко Станивуковић.

Фото: Принтсцреен
- Хитна ревизија овог предузећа које је пред колапсом, дужног више од 10 милиона КМ, креће већ сутра у раним јутарњим часовима - написао је Станивуковић.
Подсећамо, Станивуковић је јуче саопштио да је донео одлуку да сви званични дигитални канали комуникације града на друштвеним мрежама морају да буду написани ћирилицом.
Он је додао да ће бити донето још стратегија и одлука које ће ићи у том правцу.
„Аквана” има дугове од око 10 милиона конвертибилних марака, од чега је пет милиона према добављачима.
Станивуковић је додао да је разговарао са радницима тог јавног предузећа који нису примили плате за октобар, новембар и децембар ове године.
Препоручујемо

ДОДИК СТАБИЛНО: Лекари открили како се осећа председавајући Председништва БиХ
27. 12. 2020. у 15:58

БАЊА ЛУКА УЗ ДОДИКА: У близини УКЦ РС осванула емотивна порука (ФОТО)
27. 12. 2020. у 11:29

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"Данас ђаво посебно ужива у тим нашим СЛАВАМА - ти људи су обманути!"
ОТАЦ Рафаило Бољевић упозорава да многи Срби данас славом више заваравају демоне него што славе Бога. Светитељ се често изругује када се слава претвори у пагански догађај.
19. 10. 2025. у 10:46
Коментари (1)