БАЊАЛУЧАНИ ИДУ У МАЈСКЕ ПОЉАНЕ ДА ПОМОГНУ: Нашли и спонзоре за пи-си-ар тестирање

Novosti online

30. 12. 2020. у 20:19

ЧЕТВОРИЦА Бањалучанина иду у Глину, односно у већински српско село Мајске Пољане како би помогли у санирању последица разорног земљотреса.

БАЊАЛУЧАНИ ИДУ У МАЈСКЕ ПОЉАНЕ ДА ПОМОГНУ: Нашли и спонзоре за пи-си-ар тестирање

Фото: РТРС принтскрин

Један од њих, Александар Чавић, рекао је за РТРС да ће тамо боравити три дана и да носе одређену помоћ.

Додао је да ће с њима ићи и младић који је избегао из Глине, а чија су бака и тетка изгубиле дом у овом земљотресу.

- Имали смо јако мало времана да се организујемо, али смо успели. Нашли смо и спонзоре за пи-си-ар тестирање - рекао је он, а преноси РТРС.

Подсећамо, многи становници Мајских Пољана би у Србију, те су упутили апел да се укину мере попут обавезног пи-си-ар теста за улазак у нашу земљу за њих. Више о томе читајте ОВДЕ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (1)

АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО! Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!