МИГРАНТИ ИЗАЗВАЛИ ПОЖАР У НАПУШТЕНОМ ОБЈЕКТУ КОД БАЊАЛУКЕ: Запалили смеће да би се угрејали?
19. 01. 2021. у 19:00
МАЊИ пожар избио је у напуштеном објекту бише Грађевинске школе у насељу Лазарево код Бањалуке.
Повезане вести
ПОЛИТИЧКИ ПОТРЕС У БАЊАЛУЦИ: Огласио се Додик, лоше вести за Драшка Станивуковића (ФОТО/ВИДЕО)
НЕКАДАШЊИ чланови Градског одбора ДНС-а Бањалука приступили су СНСД-у.
17. 01. 2021. у 15:42
ДОДИК ПОРУЧИО ДРИТАНУ: Не знаш елементарне ствари, прелистај мало папире!
СРПСКИ члан и председавајући Председништва БиХ Милорад Додик казао је да са Црном Гором треба да се развијају добри односи.
17. 01. 2021. у 15:26
МИЛОРАД ДОДИК О ГРИГОРИЈУ: Неће бити добро ако се одлучи за политички ангажман
СРПСКИ члан и председавајући Председништва БиХ Милорад Додик оценио је данас да неће бити добро ако се владика Григорије одлучи за политички ангажман.
17. 01. 2021. у 09:57
ДОДИК УЋУТКАО СВЕ СРПСКЕ НЕПРИЈАТЕЉЕ: РС ће одустати од 9. јануара, кад Америка одустане од 4. јула!
СРПСКИ члан и председавајући Председништва БиХ Милорад Додик изјавио је да ће Република Српска одустати од 9. јануара када Америка одустане од 4. јула.
16. 01. 2021. у 22:43
СЛУЖЕН ПАРАСТОС СРБИМА КОЈЕ СУ ОРИЋЕВИ ЏИХАДИСТИ ИЗ СРЕБРЕНИЦЕ ПОБИЛИ У СКЕЛАНИМА: За стравичан злочин нико није одговарао (ФОТО/ВИДЕО)
СРПСКИМ цивилима и војницима из Скелана, убијеним у нападима муслиманских снага из Сребренице, данас је служен парастос, а помену је присуствовао и премијер Републике Српске Радован Вишковић.
16. 01. 2021. у 20:18
Најновије из рубрике
ТРАМПОВ САВЕТНИК У БРАТУНЦУ: Невине српске жртве не смеју да буду заборављене
САВЕТНИК америчког председника за духовна питања, пастор Марк Бернс, поручио је да невине српске жртве рата у Босни и Херцеговини не смеју да буду игнорисане, умањиване нити заборављене.
05. 07. 2026. у 12:07
„НАШЕ СТРАДАЊЕ ГОТОВО НИКО НИЈЕ ПРИМЕТИО“ Додик из Братунца: Хвала свима који чувају сећање на жртве
ЛИДЕР СНСД-а Милорад Додик захвалио се свима који су дошли у Братунац, на место страдања српског народа, поручивши да се мора размишљати о начину на који ће се градити будућност.
04. 07. 2026. у 21:46
"У БРАТУНАЦ СЕ НЕ ЗОВЕ, У БРАТУНАЦ СЕ ИДЕ“ Додик: Из Подриња се шаље порука мира, саборности и памћења
Председник СНСД-а Милорад Додик изјавио је данас да се из Братунца шаље порука мира, саборности, окупљања и памћења.
04. 07. 2026. у 12:13
ОРИЋЕВЕ ХОРДЕ УБИЈАЛЕ И ДЕЦУ И ТРУДНИЦЕ: На 34. годишњицу злочина у Подрињу и Бирчу централна комеморација за 3.267 убијених Срба (ФОТО)
САМО клати и убијати" - то је било правило муслиманских формација из Сребренице, тврде преживели из Подриња и Бирча, где је од 1992. до 1995 у нападима муслиманских хорди зла на на челу са Насером Орићем убијено 3.267 Срба, међу њима и 47 деце.
04. 07. 2026. у 07:00
САРАЈЕВО БРАНИ РАТНУ ЗАСТАВУ : Политичари из ФБиХ најавили борбу пред Уставним судом БиХ након одлуке Владе РС
НАКОН што је Влада РС утврдила Предлог закона о допунама Кривичног законика Републике Српске, а којим се уводе два нова кривична дела - Јавно промовисање и величање усташтва и усташке идеологије Независне Државе Хрватске, и Јавно истицање и промовисање застава и симбола Армије Републике Босне и Херцеговине, а за то кривично дело предвиђена казна затвора до три године, из политичког Сарајева су најавили да ће оспорити поменути измене пред Уставним судом БиХ чим тај акт усвоји Народна скупштина РС.
04. 07. 2026. у 06:30
Коментари (1)