НЕЧУВЕНА ПЉАЧКА КОД БИЈЕЉИНЕ! Радинки (71) отели 40.000 евра и злато, пензионерку везали и растурили целу кућу
РАДИНКА Раја Томић (71), пензионерка која живи сама у кући, у селу Бродац, код Бијељине, у засеоку Карин пут, прексиноћ, око 19 часова, малтретирана је, свезана и опљакана.
Фото: Д.Поздеровић
Полиција у Бијељини интензивно ради на расветљавању ове пљачке и разбојништва, која се није скоро догодила у Семберији. Радинки је однета сва уштеђевина, коју је тешком муком зарадила, радећи у Немачкој пуне четири деценије. Разбојници су јој однели, како каже, злата у вредности од 15 хиљада евра и 40 хиљада евра у готовом новцу!
- Изашла сам да наложим ватру, кад су, одједном, у кућу упала два маскирана мушкарца, са фантомкама на глави, у црним оделима – прича Радинка.
- Буквално су ме, прво, омлатили на под и везали. Све су исекли, претурили, растурили и разбили док нису пронашли жељени плен. Радили су лагано, нису журили, јер су ме тако сколили, а онда увезали да би имали времена. Били су у дилеми да ли да ме убију или не. Тражили су да се закунем у децу да их нећу пријавити, рекла сам да нећу, само да иду...Тако су и отишли.
Несретна Радинка једва се одвезала и позвала је свог рођака Душана Томића, познатог адвоката, који је случај пријавио полицији, која тражи разбојнике.
- Врло је могуће да је Радинку „типовао“ неко из комшилуку, чак неко ко је, можда, и знао шта има и колико има – каже адвокат Томић, очекујући брзи и ефикасну истрагу.
- Страшно је да се ово догоди честитој и поштеној жени, која је на своје руке и мишиће часно стекла сваки евро.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (2)