ПРИЈАВЉЕН ЈЕ НЕСТАНАК, УСЛЕДИО ЈЕ – ШОК: Ужас у Лакташима, због убиства ухапшена двојица мушкараца
Б. В. из Лакташа ухапшен је због сумње да је убио суграђанина Р. В. (76), док је због помагања у злочину ухапшен Д. П. из Прњавора.

Фото: О. Матавуљ
Портпарол ПУ Бања Лука Данијела Мучибабић каже да је цели случај откривен јутрос након што је полицији у Лакташима пријављен нестанак Р. В.
- Нестанак је пријављен у 10 часова након чега су полицијски службеници ПУ Бањалука и Жандармерија упућени на лице места и помогли у проналаску беживотног тела Р. В. - рекла је Мучибабић.
Она каже да је даљом истрагом као извршилац злочинац идентификован Б. В.
- Њему се на терет ставља тешко убиство, а слободе је лишен Д. П. из Прњавора због сумње да је помагао у извршењу тог кривичног дела - рекла је Мучибабић.
Осумњичени су спроведени на криминалистичку обраду и о свему је обавештено бањалучко тужилаштво. Детаљи злочина засада нису познати.
Препоручујемо

МАСОВНО УБИСТВО У АМЕРИЦИ: У пуцњави у Индијанаполису убијено најмање пет особа
25. 01. 2021. у 08:27

ТВ ЛИЦЕ ПРИЗНАЛО БРУТАЛНО УБИСТВО: Мушкарац дошао у полицију и изговорио језиве речи!
24. 01. 2021. у 16:15

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)