ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ: Четири смртна случаја и 37 новозаражених особа
У ПОСЛЕДЊА 24 сата у Републици Српској пријављена су четири смртна случаја и 37 новозаражених особа новим корона вирусом, саопштио је Институт за јавно здравље у Бањалуци.
Фото: Д. Поздеровић
Тестирано је 376 лабораторијских узорака, а међу новозараженима је 25 мушких и 12 женских особа, од којих је четири млађе, 14 средње и 19 особа старије животне доби.
Међу преминулима су три мушкарца и жена старије животне доби.
Од почетка епидемији у Републици Српској је потврђено 40.323 случаја вируса корона, а преминуло је укупно 2.070 особа.
Од новог вируса корона, до сада се опоравило 27.021 особа, а тестирано је укупно 184.110 особа.
Укупан број хоспитализованих у Републици Српској је 588, под здравственим надзором је 4.471 особа, а надзор је завршен код 129.872 особе.
Препоручујемо
ПРЕМИНУО СЦЕНАРИСТА ПОПУЛАРНЕ СЕРИЈЕ: Марк Вилмор изгубио битку са ковидом у 57. години
01. 02. 2021. у 12:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)