ГРАЂАНИ ЋЕ МОЋИ ДА СЕ ПРИАЈВЕ: Шеранић поручио да динамика вакцинације зависи од допремања вакцина
МИНИСТАР здравља и социјалне заштите Републике Српске Ален Шеранић рекао је данас у Народној скупштини Српске да ће динамика вакцинације против вируса корона зависити од сукцесивног допремања вакцина у Српску, те да ће грађани имати могућност да се пријаве за вакцинацију.
Фото: В.Стојаковић
- У другој половини фебруара очекујемо вакцине за вакцинисање 100.000 становника, а исту количину очекујемо у марту. Уколико буде испоштивана динамика допремања моћи ћемо да идемо на масовну вакцинацију становништва, рекао је Шеранић.
Он је подсетио да ће вакцине “Спутњик В”, које су допремљене у Републику Српску, бити искориштене за вакцинисање здравствених радника у ковид оделењима.
Препоручујемо
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)