ТУЖИЛАШТВО БиХ ЗАТРАЖИЛО ПРЕДМЕТ ДРАГИЧЕВИЋ: На основу анализе предмета донеће одлуку о даљим корацима
ТУЖИЛАШТВО БиХ затражило је на увид предмет који се односи на смрт Давида Драгичевића из Бањалуке.

Фото: Принтсцреен
- На основу поднеска представника оштећених и Удружења "Правда за Давида" Тужилаштво БиХ је одмах упутило упутило захтев за достављање на увид предмета који се односе на страдање Давида Драгичевића у марту 2018. године - саопштио је портпарол Тужилаштва БиХ Борис Грубешић.
Он каже да је захтев упућен Окружном јавном тужилаштву Бањалука, те Републичком јавном тужилаштву Републике Српске.
- Након достављања и анализе предмета, тужилаштво ће донети одлуку о даљим корацима и активностима - навео је Грубешић.
Како сазнају "Новости" бањалучко тужилаштво је тек данас запримило захтев Тужилаштва БиХ и очекује се да ће њему бити удовољено.
Препоручујемо

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ НА ПАЛАМА: Појачана контрола саобраћаја са нагласком на алкохол
22. 02. 2021. у 16:17

ДУГУЈУ ЗА КАЗНЕ, ВОЗЕ БЕЗ ДОЗВОЛЕ: Полиција одезела аутомобиле
22. 02. 2021. у 15:59

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (3)