ДВЕ особе повређене су у тешкој саобраћајној несрећи која се данас догодила у Клашницама код Бањалуке.
Повезане вести
КОЛИМА УДАРИО ДЕЧАКА ПА ПОБЕГАО: Полиција трага за бахатим возачем из Бањалуке
БАЊАЛУЧКА полиција трага за бахатим возачем који је вечерас у Лазареву на пешачком прелазу ударио дечака и побегао са лица места.
27. 02. 2021. у 21:52
АУТОМОБИЛ ЗАВРШИО НА КРОВУ: Саобраћајна несрећа на Новом Београду, повређен мушкарац
НА кружном току код општине Нови Београд вечерас се око 20.30 догодила тешка саобраћајна несрећа.
27. 02. 2021. у 21:39
ЛАНЧАНИ СУДАР НА ИБАРСКОЈ МАГИСТРАЛИ КОД РУШЊА: Повређена једна особа, формиране километарске колоне
ЈЕДНА особа је повређена у ланчаном судару три возила око 16.20 сати на Ибарској магистрали, један километар од Рушња у смеру ка Липовици.
27. 02. 2021. у 17:46
ЛАНЧАНИ СУДАР НА АУТОКОМАНДИ! Међу повређенима и близанци стари годину дана
НЕШТО пре 11 сати дошло је до ланчаног судара на Аутокоманди.
27. 02. 2021. у 11:07
Најновије из рубрике
ПРЕВОЗНИЦИ ТРПЕ ОГРОМНЕ ГУБИТКЕ: Нови гранични прелаз Градишка чека отварање и ствара проблеме привредницима
ОДЛАГАЊЕ отварања новог граничног прелаза Градишка довело је до великих проблема привредницима. Више од 50 одсто превозника из Српске није кренуло на пут због огромних гужви које су могле да се избегну да је отворен нови прелаз Градишка, а то је довело до знатних финансијских губитака, који се мере у десетинама хиљада марака на дневном нивоу, изјавио је председник Удружења превозника за унутрашњи и међународни транспорт РС Никола Грбић.
21. 01. 2026. у 05:00
НЕСТАО НОВАЦ И ДРУГИ ПРЕДМЕТИ: Ухапшено лице из Градишке
ЛИЦЕ из Градишке чији су иницијали З.Г. ухапшено је због две крађе, у којима је украло новац и друге предмете.
19. 01. 2026. у 18:00
ПЛИВАЊЕ ЗА ЧАСНИ КРСТ У СРПСКОЈ
Широм Српске у рекама и језерима пливало се за Часни крст. Бањалучанин Далибор Кајиш први је допливао до Часног краста у ријеци Врбас у Бањалуци поводом великог хришћанског празника Богојављења. У пливању за Часни крст учествовала су 33 пливача.
19. 01. 2026. у 17:42
ОДЛИКОВАН ЗБОГ ОДБРАНЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ: Преминуо генерал Марко Лугоња
ПЕНЗИОНИСАНИ генерал-потпуковник Војске Републике Српске Марко Лугоња преминуо је у 75. години у Београду.
19. 01. 2026. у 16:00
ПОСЛЕ ОСЛИКАВАЊА ИКОНА, СВЕТИЊА ОТВАРА ВРАТА: Руско-српски храм у Бањалуци попримио коначан облик
ИЗГРАДЊА Храма Преображења Господњег у Бањалуци, познатог као Руско-српски храм, ближи се крају. Завршени су груби спољни радови, и остало је да се уреди унутрашњост, односно да се осликају иконе које би биле у складу са овим велелепним здањем.
19. 01. 2026. у 07:50
Коментари (0)