ОДУЗЕТО "ПОЛА ВОЈНОГ МАГАЦИНА": Полиција извршила претрес и пронашла велику количину оружја (ФОТО)
ПОЛИЦАЈЦИ Министарства унутрашњих послова Републике Српске у сарадњи са Граничном полицијом БиХ претресли су викендице и друге просторија које користи Н.М. на подручју Јање код Бијељине.
Foto PU Bijeljina
Претрес је извршен у циљу спречавања нелегалног поседовања и промета оружја и минско-експлозивних средстава, где је пронађена и одузета већа количина војне муниције и војне опреме ( униформе, панцири, шљемови и капе) а чије израђивање, набављење, ношење или држање грађанима није уопште дозвољено.
Полицијски службеници настављају даљи рад на комплетирању и документовању предмета,недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја.
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)