ТУГА, ПРЕМИНУЛА ЈОШ ЈЕДНА ДОКТОРКА! Оливера Протић изгубила борбу са корона вирусом

18. 03. 2021. у 11:42

ОД последица вируса корона у Бањалуци је преминула докторка Оливера Протић (45), специјалиста оториноларингологије.

ТУГА, ПРЕМИНУЛА ЈОШ ЈЕДНА ДОКТОРКА! Оливера Протић изгубила борбу са корона вирусом

Фото: Фејсбук

У опроштају од др Протић, његе колеге су поручиле да не могу да прежале губитак свог оданог сарадника, дивног човека и вредног лекара.

- У најтежим данима светске пандемије корона вируса, ни за тренутак није посустала, већ је свакодневно и несебично пружала помоћ својим пацијентима. Нажалост, и сама је изгубила битку са овим опасним вирусом. Драга докторка Оливера, нека ти је вечна слава и хвала - стоји, између осталог, у објави њених колега на Фејсбуку.

Докторка Протић се од ковида лечила у Универзитетском клиничком центру РС, али, нажалост, није успела да се избори са опаком болешћу.

(Српскаинфо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су данас урадили навијачи у Хрватској - и тиме се хвале (ФОТО)