ДРАМА У ЛАЗАРЕВУ: Киднаповали и тукли малолетницу, док их полиција није пресрела

О. М.

01. 04. 2021. у 13:50

БАЊАЛУЧКА полиција ухапсила је Н.А., Т.А., Ш.Ш. и малолетника, сви из Вукосавља, због сумње да су насилно одвели 17-годишњу девојку, бившу малолетникову ванбрачну супругу, коју су нагурали у аутомобил и тукли, док их полиција није пресрела и ухапсила.

ДРАМА У ЛАЗАРЕВУ: Киднаповали и тукли малолетницу, док их полиција није пресрела

Фото Архива

Драма се одиграла јуче у бањалучком насељу Лазарево када су малолетник и његов отац Н. А. дошли до куће у којој је 17-годишњакиња боравила.

- Њих двојица су девојку тукли, насилно одвукли и угурали у аутомобил у којем су их чекали Т. А. и Ш. Ш. Док су се возили Ш. Ш. је малочетницу ударао по телу - наводе у ПУ Бањалука.

Ову отмицу полицији је пријавио неко од очевидаца, па је на основу описа организована потрага за аутомобилом којим је малолетница одвезена. Убрзо полиција их је лоцирала и пресрела, а у возилу су затекли и 17-годишњу жртву која је по себи имала видне повреде.

- Ефикасном реакцијом полиције осумњичени су пронађени и лишени слободе. Сви су осумњичени за противправно лишење слободе, док се малолетник терети и за насиље у породици, а Ш. Ш. за кривично дело наношења телесних повреда - рекла је портпарол ПУ Бањалука Данијела Мучибабић.

О свему је обавештен Центар за социјални рад и малолетница је смештена у сигурну кућу, док су осумњичени спроведени на даљу криминалистичку обраду. Са свиме је упознат и тужилац за малолетнике бањалучког Тужилаштва који води истрагу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима