СТАНИВУКОВИЋ МОРА У ПОЛИЦИЈУ: Добио позив за саслушање, осумњичен за ово кривично дело
ПОЛИЦИЈСКА управа Бањалука упутила је данас позив за саслушање градоначелнику Бањалуке Драшку Станивуковићу, сазнаје Српскаинфо.
Фото: Принтскрин
Извор из Полицијске управе Бањалука наводи да је Станивуковић позван на саслушање у својству осумњиченог за кривично дело непоступање по здравственим прописима за време епидемије.
– Саслушање Станивуковића заказано је за 29. април у 11 часова у Полицијској станици Лазарево – навео је извор из бањалучке Полицијске управе.
Наводно се ради о недавном протесту угоститеља и других незадовољних радника у Бањалуци, само није познато зашто је градоначелник означен као осумњичени.
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (1)