БУРА У СОФИЈИ ЗБОГ ЕВРОВИЗИЈЕ: Бугарски медији бесни на Македонце - Нама нису дали ниједан глас, а Србију су подржали

25. 05. 2021. у 00:14

БУГАРСКА на тек завршеној Евровизији од Скопља ниједан глас, које је зато активно подржало Србију. Бугарски новинар "преписује" лек Скопљу – изолација од "македонизма генетски модификованог у Београду". Уверен је да Северној Македонији и даље не треба одобрити приступање Европској унији.

БУРА У СОФИЈИ ЗБОГ ЕВРОВИЗИЈЕ: Бугарски медији бесни на Македонце - Нама нису дали ниједан глас, а Србију су подржали

Фото: AP Photo/Peter Dejong

- Хронична бугарофобија је у крајњем стадијуму, са рецидивима и болешћу читавог организма. Лечење пацијента у Скопљу: дуготрајни бугарски вето, стални надзор лекара из Брисела и изолација од токсичног утицаја македонизма генетски модификованог у Београду - написао је новинар на свом Фејсбуку.

Бугарска певачица Викторија није добила од Северне Македоније добиле ниједан глас, док су представнице Србије, група "Хјурикен", добиле максималних 12 поена од жирија и још 12 током гласања публике.

Велико финале Евровизије које је ове године одржано у Ротердаму завршило се победом Италије.

Бенд Манескин освојио је Ротердам песмом "Зитти Е Буони".

Међу запаженим учесницима су биле и представнице Србије "Хјурикен". Освојиле су 15. место.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛАВРОВ СЕ ОГЛАСИО И ПРЕКИНУО ЋУТЊУ: Открио зашто је пропао самит Путина и Трампа у Будимпешти

ЛАВРОВ СЕ ОГЛАСИО И ПРЕКИНУО ЋУТЊУ: Открио зашто је пропао самит Путина и Трампа у Будимпешти

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп одложио је самит Русије и САД у Будимпешти због „закулисних извештаја“, изјавио је министар спољних послова Русије Сергеј Лавров у ауторском тексту објављеном на сајту Министарства спољних послова.

13. 11. 2025. у 11:21

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (1)

БРИТАНИЈА ЗАТЕЧЕНА: Најпознатији Енглез им емитовао зашто су Срби отпорни на недаће