СТИГЛА ЈЕ ЦЕЦА: Певачица заблистала на рођендану унука Жељка (ФОТО)

03. 06. 2021. у 19:18

ВЕЧЕРАС је гламурозна прослава поводом првог рођендана Жељка Ражнатовића.

СТИГЛА ЈЕ ЦЕЦА: Певачица заблистала на рођендану унука Жељка (ФОТО)

Фото: И. Маринковић

На прославу у београдски ресторан су први стигли Цеца и њен дечко Богдан Срејовић са њеном сестром Лидијом и децом и његовом ћерком.

 

Како су писали медији, Ражнатовићева није штедела када је прослава у питању, али с обзиром на то да је елитни ресторан у питању, може се рећи да је добро прошла.

За закуп локала и кетеринг је дала око десет хиљада евра, док је за декорацију, аниматоре за децу и друге ситнице издвојила око три хиљаде евра. Како је у питању рођендан за најмлађе, алкохола неће бити у већој мери, па је за пенушава вина којима ће наздрављати дала око хиљаду евра.

Торта ће бити гламурозна и велика, на неколико спратова, а саговорник каже да ће доминирати плава боја и имаће неколико укуса. Припремљен је и слатки сто који најмлађи обажавају, а за посластичарске производе су платили такође око хиљаду евра.

Иначе, мезимац Ражнатовића ће на свој дан носити одело које је специјално за њега креирано, док ће за Цецу бити направљена посебна хаљина за ову прилику.

Још се не зна шта је певачица купила за свог унука за поклон, док је Анастасија рекла да му спрема поклон који ће му заувек остати као успомена. У питању је посебан комад злата на коме ће бити угравирана посвета. Она је јако везана за братанца и овај дан је за њу јако важан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".

27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

СТОПАМА ПРЕДАКА: Васић крстио сина у овом манастиру- Најсрећнији мој је дан, крстим сина на Крстовдан