БЕЗ ЏЕЈА СУ СВЕ НЕДЕЉЕ ТУЖНЕ: На Новом гробљу одржан шестомесечни помен вољеном певачу (ФОТО)

УМРО је у недељу, 6. децембра прошле године, а шестомесечни помен исто пада на тај дан, за који је Џеј Рамадановски судбински био везан.

БЕЗ ЏЕЈА СУ СВЕ НЕДЕЉЕ ТУЖНЕ: На Новом гробљу одржан шестомесечни помен вољеном певачу (ФОТО)

Фото АТА Images

Окупише се у недељу, у Алеји заслужних грађана, на Новом гробљу у Београду, чланови родбине, уз неколицину пријатеља и колега, да обележе пола године од одласка легенде народне музике, за којом су сузу пустили многи, не само на овим нашим просторима, већ широм света.

Бескрајна туга и у недељу беше видљива на лицима његове бивше супруге Наде, ћерки Ане и Марије, зета Адила, унука Адријана, као и Андријане Томанић, жене са којом је фолкер провео последње године свог живота.

Међу првима, на гробље је стигао кум Рамадановског, Зоран Јагодић Руле, са својим оцем. Недуго затим појавио се и музичар Ацко Незировић, певачица Мина Костић, Џејева велика пријатељица, као и Стеван Анђелковић.

Џеј Рамадановски је преминуо у 56. години у Београду, од застоја рада срца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (1)

СРПСКА КОШАРКА У НЕВЕРИЦИ: Гори интернет од коментара, једни у шоку, други захтевају хитне промене!