ОНА ЈЕ ЗАМЕНИЛА ЕМИНУ ЈАХОВИЋ: Мустафа Сандал честитао рођендан девојци

Новости онлине

07. 06. 2021. у 19:28

ТУРСКИ певач Мустафа Сандал (51), бивши супруг Емине Јаховић, већ дуже време је у вези са изабраницом Мелис Сутшуруп, поред које је пронашао срећу након развода од српске певачице.

ОНА ЈЕ ЗАМЕНИЛА ЕМИНУ ЈАХОВИЋ: Мустафа Сандал честитао рођендан девојци

Foto: Printskrin Youtube

Сада је својој девојци, коју је дуго крио од јавности, емотивном поруком честитао рођендан.

Наиме, Мустафа је на свом Инстаграм профилу објавио фотографију Мелис, у опису које је написао:

- Једног дана жена улази у ваш свет, излаже своје срце и душу да дели са вама. Схватате да су љубав и храброст те жене махање анђеоских крила које вас непрестано подиже. Срећан рођендан, драга моја вољена - поручио је певач, а онда су честитке уследиле у коментарима.

Иначе Мелис је 20 година млађа од Мустафе и предузетница је, власница је једног модног бутика у Истанбулу.

(Пинк)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА У ЈОШ 106 ОСНОВНИХ ШКОЛА: Почео трећи циклус едукативног школског програма за четвртаке