КАРЛЕУША ВРЕЂА КОГА СТИГНЕ: Ко се не слаже са мном је шљам!
Некадашњем ратном генералу Војске Републике Српске, Ратку Младићу, изречена је пресуда пред антисрпским Хашким трибуналом и осуђен је на доживотну казну затвора због чега је на друштвеним мрежама реаговао велики број јавних личности.

Фото: И. Маринковић
Овим поводом огласила се "певачица" Јелена Карлеуша на друштвеним мрежама.
- Пресуда једном ратном злочинцу није пресуда једном народу - написала је Карлеуша.
Сада је, осим генерала, Карлеуша увредила и све они који нису сагласни са њеним "мишљењем".
- Ја стварно не знам ко може да се не сложи са мном да ратни злочинац нема везе са једним народом и да не сме цео народ да испашта због људи који су чинили лоше. Један народ не сме никад да има колективну одговорност због грешака појединаца. Музика не сме да буде политички обојена, никада! Спорт, музика, никада! Шта је у томе лоше? Ко се не слаже са овим мојим мишљењем је шљам - написала је сада Карлеуша, иако је она та која се бави политиком у својим објавама, иако је само певачица.
Препоручујемо

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)