ЊУ ЈЕ ВОЛЕО НОВИЦА ЗДРАВКОВИЋ: Били су у браку, а његов брат Тома јој је чак и посветио песму
НОВИЦА Здравковић, брат Томе Здравковића изгубио је најважнију - животну битку у КБЦ “Звездара”.
Фото: Принтскрин
Био је у браку са Јеленом Здравковић, са којом је имао сина Душана, а којој је његов брат Тома посветио и песму.
Многе песме Томе Здравковића инспирисане су његовим животом и стварним догађајима, па је то случај и са чувеним стиховима „О, где си, Јелена, да ми срце смириш“. Музичар је ту нумеру посветио снаји, стилисткињи .
Њхов однос је у почетку био буран, о чему сведочи и прича о настанку песме.
- Тада смо се још забављали и, наравно, било је и свађа. Једном се десило да нисам хтела да идем негде с њим. Он је позвао брата и с њим отишао у кафану. Добро су се напили и Тома је тада написао песму, а као што многе велике ствари уметници остављају на салвети, и моја песма је, потпуно случајно, настала баш тако - рекла је Јелена Здравковић.
Препоручујемо
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)