"ПОЉУБАЦ СА БЈЕЛОМ СЕ ОТЕО КОНТРОЛИ": Снежана Савић открила тајне са снимања серије "Бољи живот"
ГЛУМИЦА Снежана Савић једна је од наших звезда за којима су уздисали, а сцена у којој се љуби са Драганом Бјелогрлићем у култној серији "Бољи живот" остала је многима урезана у сећање.

Фото: В.Данилов
Она је једном приликом открила интересантне детаље баш о овој љубавној сцени. Наиме, Снежану су новинари упитали који њен колега се најбоље љуби, а Савићева се дотакла управо Бјелогрлића.
- Много тражите од мене. Зависи докле идеш и да ли је прави пољубац. Са Бјелом сам се право љубила. Није био договор, отме се контроли и он је такав човек воли да глуми искрено, ваљда… Не знам - рекла је својевремено Снежана Савић.
Драган Бјелогрлић својеверемено је причао и о пољупцу са Лепом Бреном у у филму "Хајде да се волимо" и открио да ту сцену нису хтели ни да симулирају, ни да фолирају.
- Пошто Брена није имала глумачког искуства, ја сам јој рекао да све радим реалистично и да нема фолирања и да тај пољубац морамо да урадимо онако како се то ради. Сећам се да је редитељ Станко Црнобрњо викао: 'Стоп, стоп, Брено лакше мало'. Озбиљно је схватила ту улогу јер је озбиљан професионалац и све је радила 100 одсто, али у филм је ушла она блажа верзија пољупца, која није била права - рекао је Драган Бјелогрлић.
(Блиц)

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.
09. 04. 2025. у 20:44

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

СУРОВА ОСВЕТА КАДИРОВА: Малолетник убио полицајца, након ликвидације његов леш изложен на градском тргу - лидер Чеченије тражи казну и за по
ТЕЛО чеченског тинејџера који је напао полицијску станицу и убио једног службеника у граду Ачхој-Мартану изложено је на градском тргу, пренела је руска "Газета".
10. 04. 2025. у 12:21
Коментари (1)