АНЂЕЛИНА Џоли жалила се на судску пресуду да дели старатељство с Бредом Питом над њихово шесторо деце Медоксом, Паксом, Захаром, Шајло, Вивијен и Ноксом.
Повезане вести
ЈОШ ЈЕДАН УДАРАЦ ЗА БРЕДА ПИТА: И ћерка Захара поднела захтев да уклони његово презиме
ЗАХАРА, ћерка Анђелине Џоли и Бреда Пита, поднела је захтев за промену презимена. Она жели да се убудуће зове Захара Марли Џоли.
10. 06. 2026. у 11:32
НАПОКОН ГА ЈЕ ДОТУКЛА, ДОНЕТА ПРЕСУДА: Некада најлепши пар Холивуда завршио правну битку, да ли је рату напокон дошао крај?
СУДИЈА је оставио могућност даљег развоја случаја, али се сви надају да ће некадашњи пар сада коначно кренути свако својим путем без даљих натезања.
08. 05. 2026. у 11:06
Најновије из рубрике
ПОСЛЕ СМРТИ САШЕ ПОПОВИЋА ПОНОВО СТАЛА НА СЦЕНУ: Емотивни повратак Сузане Јовановић након 27 година дирнуо регион (ФОТО)
ЈЕДАН од емотивнијих момената Јужног ветра“ на Ташмајдану био је повратак Сузане Јовановић, која је после готово три деценије поново стала на сцену са звездама "Јужног ветра".
26. 06. 2026. у 22:11
ДРАМА НА "ПИНКУ" Певачица ошамарила Јовану Јеремић: "Ово ти никад нећу заборавити!" (ВИДЕО)
"ОВО ћу ти запамтити!"
26. 06. 2026. у 20:25
ЗАЛУДЕО ЖЕНЕ ШИРОМ РЕГИОНА: Певачу није одолела ни Розга, а ево шта каже о Јакову (ФОТО)
ЈОСИПА Дриновца публика је први пут упознала још као дечака у музичком такмичењу, а данас га многивећ називају „новим Чолом".
26. 06. 2026. у 20:05
ХРВАТСКОЈ ГЛУМИЦИ ОДСТРАНИЛИ СКОРО ЦЕЛУ УСНУ ЗБОГ КАРЦИНОМА: 2 године јој се враћала мала бубуљца, а онда је 5 пута морала под нож
УПРКОС озбиљним интервенцијама, глумица истиче да нема комплексе и да је ожиљци не узнемиравају, јер их посматра као подсетник на тешке битке које је успешно добила.
26. 06. 2026. у 19:40
Беле лимузине довозе звезде: Аница Миленковић усијала мреже пред "Јужни ветар" (ФОТО)
ВЕЧЕРАС ће Ташмајдан бити епицентар највећег музичког догађаја године. Све је спремно за Јужни Ветар фестивал, спектакл који ће на једном месту окупити легенде најпопуларнијег музичког покрета у историји домаће музике.
26. 06. 2026. у 19:25
Коментари (0)