НАЈАВЉУЈУ ВРЕЛО ЛЕТО У БАЊИ: Стижу Северина, Тони Цетински, Дарко Милићевић, Тропико бенд...
22. 06. 2021. у 21:47
ТРАДИЦИОНАЛНИ међународни Врњачки карневал, као и први "Гоч еко фест", понудиће овог лета разноврстан музички програм у престоници српског бањског туризма.
Повезане вести
СЕВЕРИНА СЕ ОГЛАСИЛА НАКОН УПАДА ПРОВАЛНИКА: Украли су ми дете, то је најгоре што ми се догодило!
Неко је наводно упао у стан ком живи власница певачица Северина Којић, у Бијеничкој улици у Загребу.
14. 06. 2021. у 21:25
АНЂЕЛИНА "УХВАЋЕНА" ИСПРЕД КУЋЕ ПРВОГ МУЖА: Торбица Луј Витон и флаша пића у њеним рукама, помирили се након 25 година
ГЛУМИЦА Анђелина Џоли (46) "ухваћена" је испред зграде првог супруга, британског глумца Џонија Ли Милера (48), а увелико се шушка да су се њих двоје помирили.
13. 06. 2021. у 23:11
ДИГЛА КРЕДИТ ЗБОГ "ГАЋИЦА": Гога Секулић морала да прода аутомобил да би платила дугове за албум
ГОГА Секулић, популарна домаћа певачица открила је и да није свим певачима баш лако да дођу до новца и да је у више наврата морала да се зајми да би објавила албум.
13. 06. 2021. у 20:57
ОВО ЈЕ ОМИЉЕНА ТЕТОВАЖА БРИТНИ СПИРС: Урађена је наопако и ево шта значи
БРИТНИ Спирс је у новој објави својим фановима од значење тетоваже коју има на врату.
12. 06. 2021. у 21:03
Најновије из рубрике
Мелина направила гала свадбу, а и Харис на весељу (ФОТО)
"ДАЈТЕ вина, хоћу лом."
18. 04. 2026. у 21:32
Болесна у ријалитију: Учесници "Елите" дијагностификован тумор
"Три дана пред улазак сам сазнала да имам тумор. То ми се мало погорша кад се свађам"
18. 04. 2026. у 20:39
Најшколованији бенд поново у центру пажње: Након сарадње са Бреном и Чолом, уследио преокрет (ФОТО)
Оно што Chegi бенд издваја јесте чињеница да су најшколованији на домаћој музичкој сцени, јер већину чланова чине академски образовани музичари, који су завршили Факултет музичке уметности, а то се јасно чује и у њиховом новом новом музичком издању.
18. 04. 2026. у 18:20
Зауставила Париз: Маријана Катић запевала хит Драгане Мирковић на Монтмартру (ФОТО)
МЛАДА певачица Маријана Катић извела је велики хит „Туго мојих дана“, који је прославила фолк дива Драгана Мирковић, пред бројним окупљеним пролазницима на Монтмартру у Париз, испред Базилике где је емотивном интерпретацијом песме аутора Марина Туцаковић и Александар Радуловић Фута награђена великим аплаузом публике.
18. 04. 2026. у 17:50
Кумство које траје деценијама: Михајло Шаулић венчао и другог Колетовог сина и наставио породичну традицију (ФОТО)
КУМСТВО које траје три деценије, уткано у песму, пријатељство и најдубље породичне везе, данас је добило још једно посебно поглавље.
18. 04. 2026. у 17:20
Коментари (0)