КАРЛЕУША ПРАВДА САДИКА ХАСАНОВИЋА: Певао о клању Срба, а она се обрушила на наше борце - То су све злочинци!
08. 07. 2021. у 16:43
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша коментарисала је скандал који је избио када се открило да је Садик Хасановић певао о клању Срба у Кравици.
Повезане вести

ФИНАЛИСТА ЗВЕЗДА ГРАНДА ПЕВА О КЛАЊУ СРБА: Обожавалац ратног злочинца Насера Орића гради каријеру у Београду (ФОТО)
ПЕВАЧ Садик Хасановић из Сребреника такмичи се у Београду у музичком такмичењу "Звезде гранда".
30. 06. 2021. у 18:14

„ГРАНД ПРОДУКЦИЈА” СЕ ОГРАЂУЈЕ ОД САДИКА: Мржњу не толеришемо
ВЕЛИКА се прашина дигла у вези са случајем Садика Хасановића, овогодишњег финалисте такмичења "Звезде Гранда", иначе члана групе "Сателити" која, између осталог, пева о клању Срба по Братунцу.
01. 07. 2021. у 18:47

"БИО САМ КЛИНАЦ!" Садик Хасановић се правда због песама о Насеру Орићу и клању Срба
ПЕВАЧ Садик Хасановић, финалиста последње сезоне "Звезде Гранда" певао је о клању Срба по Братунцу. Након што су "испливали" видео снимци и изазвали бес јавности, он се тим поводом огласио.
01. 07. 2021. у 15:56

ОГЛАСИО СЕ КОЉАЧ: Насер Орић проговорио о Садику Хасановићу, па згрозио све речима о масакру Срба у Кравици
РАТНИ злочинац Насер Орић коментарисао је то што је Садик Хасановић певао песме о њему и клању Срба.
01. 07. 2021. у 19:10

НАСЕР ОРИЋ И САДИК ХАСАНОВИЋ У КЛИНЧУ: Ратни злочинац тера певачеве родитеље из Босне - Селите се у Србију! (ВИДЕО)
РАТНИ злочинац Насер Орић поново се огласио поводом случаја певача Садика Хасановића.
04. 07. 2021. у 15:26
Најновије из рубрике

НЕПРЕПОЗНАТЉИВА: Фолкерка смршала скоро 100 кг и постала плавуша (ФОТО)
"САДА се осећам супер, ма одлично. Навикла сам на мали унос хране, а да буде чешће, и то ми прија."
21. 05. 2025. у 20:44

"ЧИТАВО БОГАТСТВО" Отац Жељка Јоксимовића морао да подигне кредит због сина
"ЗБОГ свега тога сам им захвалан. Све што имам дугујем њима."
21. 05. 2025. у 20:06

ОДЛАЗАК РАДЕТА: Умро први партнер Милене Дравић на филму - академски сликар Радомир Верговић
ЗА СВОЈ рад вишеструко је награђиван – добитник је Златне значке Културно-просветне заједнице, Награде за животно дело УЛУПУДС-а, као и Повеље града Ужица.
21. 05. 2025. у 19:39

ИЗУЗЕТАН ДОПРИНОС КУЛТУРИ: Неди Украден уручен "Златни беочуг" (ФОТО/ВИДЕО)
НА сцени Народног позоришта у Београду, данас је уручен "Златни беочуг" који додељује Културно-просветна заједница Србије (КПЗС).
21. 05. 2025. у 17:31

УМРО СРПСКИ ПЕВАЧ: Прославио се у познатом такмичењу
ДАНАС је преминуо певач Бранислав Банда, чувени поштар из такмичења „Никад није касно“.
21. 05. 2025. у 16:24
prellee
08.07.2021. 16:50
Previše daje za pravo svom statusu u društvu i komentariše politiku a bilo bi joj bolje da čuti. Nažalost, ima nagon da nešto kaže i to isključivo protiv Srba, pitam se zašto pljuje po svome narodu!.Momak je problematičan, jer kad mrzi Srbe ne treba da pjeva u Srbiji i to je suština. Neka pjeva tamo preko Drine i širi mržnju kolika mu je želja i volja. Ovako u Srbiji, to je veliko nepoštovanje žrtava Srba i bahato ponašanje ovog Sadika.To je poenta...Ili mrzi, ili nemaš mjesta u Srbiji, oboje ne MOŽE. JK bi to trebala da rasčistiti.
NEKO IZ MASE
08.07.2021. 16:58
Чуди ме пта је до сада чекала ћерка "капетана Карлеуше"!
Jovan
08.07.2021. 17:59
Сваки дан наше новине јој посвећују огромну пажњу. Успела је да постигне оно што је хтела, да буде интересантна. То је чинила на све начине, макар са мало одеће. Ако јој није добар наш народ, наша Србија, срећан пут у Босну.
Baki
09.07.2021. 03:17
Pa odakle mu brada sa 12-13 godina? Da nije mozda 18 godina u pitanju?
Zolja
10.07.2021. 06:46
Mozda nije ona srpkinja