КОШТАЋЕ ГА 10 ХИЉАДА ФУНТИ: Мик Џегер прекршио правило, напустио карантин и - отишао на утакмицу!
ФРОНТМЕН Ролинг стонса Мик Џегер прекршио је правило о карантину после доласка из Француске како би гледао полуфиналну утакмицу на Еуро 2020 и победу Енглеске над Данском.

Фото ЕПА
Како преноси Дејли Мејл, легендарни певач (77) слетео је у уторак и законски је требало да буде у карантину десет дана. Међутим, он је ухваћен на Вемблију 24 сата касније, где је био синоћ са 60.000 љубитеља фудбала. Због кршења ковид правила могао би да плати казну до 10.000 фунти.
Извор близак певачу рекао је да је Мајк недељама планирао посету Лондону како би довршио нови албум Стонса, али да није могао да занемари прилику да гледа најважнију фудбалску утакмицу Енглеске у новијој историји - упркос контроверзи коју би могао да изазове .
Извор је рекао:
- Мајк је велики љубитељ фудбала и само је желео да буде на Вемблију. Радио је тестове на корону пре лета и доласка, као и после утакмице. У то време је требало да ради на новом албуму, али схватио је да Енглеска игра веома важну утакмицу и једноставно није могао да је пропусти - додао је извор.

ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је после данашњег састанка са руским лидером Владимиром Путином у Москви да ће Кремљ ускоро изаћи са „врло добрим предлогом“ за окончање рата у Украјини, који, како тврди, у великој мери подржавају и Сједињене Државе.
26. 09. 2025. у 20:19

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (0)