ДУЕТ СА КРАЉЕМ ФАНКА: Алка Вуица објављује песму са покојним Дином Дворником
НА рођендан Дина Дворника, 20. августа, кантауторка Алка Вуица објавиће дует са покојним краљем фанка, под називом "На Карибе".
Фото Instagram/alka.vuica
Реч је о снимку који је сачувао Срђан Секуловић Сканси, а Алка је написала свој део текста на оригиналне риме свог доброг пријатеља. Сканси је, иначе, аутор хитова "Пелин и мед" и "Хипнотизиран", које је отпевао Дворник.
Фото Н. Фифић
Подсетимо, Дино је умро 7. септембра 2008, у свом стану у Загребу, од последица предозирања, само 18 дана након што је прославио 44. рођендан и шест месеци након што му је преминуо отац, глумац Борис Дворник.
Препоручујемо
Трудна Натали Портман: Глумица чека 3. дете у 44. години - "Веома сам захвална"
18. 04. 2026. у 09:24
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)