РАДОЊИЋ О СВАЂАМА СА БИКОВИЋЕМ: Тензије на снимању наставка "Јужног ветра", открио о чему се ради
ФИЛМ "Јужни ветар 2: Убрзање", приказан је синоћ по четврти пут у Књажевцу, а на прес конференцији говорили су омиљени глумци Миодраг Радоњић, и Милош Биковић који је био оправдано одсутан, али се обратио путем видео поруке.

Фото: Јутјуб/BALKAN INFO - Zvanični kanal/Republika
- Желим да уживате наредна два сата и овом приликом хоћу да се захвалим Књажевцу што нам је пружио подршку за време снимања филма и што је био ту за нас. Заједно смо направили ову акцију и ово сто ћете гледати у наредна два сата. Уживајте - рекао је Биковић.
Радоњић је рекао да ће се увек враћати у Књажевац, као и да је то једно од најлепших места у Србији, и потом открио око чега је избијала тензија на снимању филма са Биковићем.
- Ми смо се свађали око тога да ли ће стићи све или ће да сване дан или ће да падне ноћ. То је била главна ствар, јер оно сто кажу, пада бленда. Има та једна фора, друга је што каже Бода Нинковић. Ми кажемо "Ајмо људи, губимо сунце", а Бода каже "Ајмо људи, губимо ме" - каже Радоњић.

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

КОСТИЋЕВА БРВНАРА НА МОКРОЈ ГОРИ: Као у ловачком дому - како изгледа глумчева викендица у природи (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић велики је љубитељ природе, лова и риболова, па сваки слободан тренутак користи да оде ван града.
13. 08. 2025. у 10:27
Коментари (0)