ИНТИМНА ИСПОВЕСТ ПЕВАЧИЦЕ: Биља Јевтић признала - Није ми било лако у детињству, у две просторије је живело нас десет!

Новости онлајн

27. 08. 2021. у 13:42

БИЉА Јевтић сада ужива у правој породичној идили, међутим у детињству јој није било лако.

ИНТИМНА ИСПОВЕСТ ПЕВАЧИЦЕ: Биља Јевтић признала - Није ми било лако у детињству, у две просторије је живело нас десет!

ФОТО: принтскрин јутјуб/ Иза профила Гранд

Певачица Биљана Јевтић данас је у срећном браку са колегом Александром Илићем, а овај пар има и сина, за кога кажу да га васпитавају да буде скроман и вредан.

Међутим, живот ове певачиве није одувек био овако идиличан. Наиме, она је одрастала у селу Грејач између Ниша и Алексинца, а у скромној кућици живело је чак десет чланова породице.

- Можда је раније било и више, али оно што ја знам када сам се родила да је било нас десеторо… Био је мој отац, моја мајка, баба једна, прабаба, стриц и ту још неки старији људи и ја и моја сестра као најмлађе… Ми смо сви живели у једној малој кући, биле су две собе и један мали ходник. Тада није било бетона, већ земљани под… - рекла је певачица у емисији "Из профила".

(Република)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ОТКРИО ЗАСТРАШУЈУЋЕ ДЕТАЉЕ О ОРЕШНИКУ Бојева глава издржава температуру као на Сунцу

ПУТИН ОТКРИО ЗАСТРАШУЈУЋЕ ДЕТАЉЕ О "ОРЕШНИКУ" Бојева глава издржава температуру као на Сунцу

РУСКИ председник Владимир Путин изјавио је да бојеве главе хиперсоничног система "орешник" могу да издрже екстремне температуре, упоредиве са температуром на површини Сунца.

21. 02. 2025. у 14:16

НОВИНАРИМА РЕКЛА САМО ОВУ РЕЧЕНИЦУ: Бивша градоначелница Ниша са лисицама на рукама спроведена у зграду УКП-а у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

НОВИНАРИМА РЕКЛА САМО ОВУ РЕЧЕНИЦУ: Бивша градоначелница Ниша са лисицама на рукама спроведена у зграду УКП-а у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

БИВША градоначелница Ниша, Драгана Сотировски, која је данас приведена у великој акцији полиције против корупције, са лисицама на рукама доведeна је у зграду Управе криминалистичке полиције у Нишу.

21. 02. 2025. у 13:38

ТАСТ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ВЕЉКУ Шта је поручио зету: То у Београду није могао видети

ТАСТ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ВЕЉКУ Шта је поручио зету: "То у Београду није могао видети"

БОГДАН Родић, отац Богдане Ражнатовић, једном приликом говорио је о најмлађој ћерки која је данас удата за Вељка Ражнатовића. Богдан је тада навео да је одмах на почетку везе скренуо пажњу Вељку пажњу на то каква је његова Богдана.

22. 02. 2025. у 12:26

Коментари (0)

МОРАЈУ ДА ПРИЧАЈУ СРПСКИ! ЈА МОГУ ДА ПОБЕГНЕМ, АЛИ НАТАЛИЈА... Никола Јокић о жени, деци, приватном животу