ДОБИО САМ СЛОМ ЖИВАЦА: Аца Лукас се огласио након вести да му се син верио
ПОВОДОМ вести да му се син верио, огласио се певач Аца Лукас.

Фото: Принтскрин ТВ Пинк
Наводно, све се одиграло синоћ у једном престоничком ресторану, међутим, како каже Аца, реч је о шали, а уколико његов син заиста буде одлучио да стане на луди камен, радо ће то поделити с медијима.
- Ма ово нема везе са мозгом, каква веридба? Још су млади, каква веридба, нема ништа од тога. Они јесу заједно већ годину и по, две, али за сада нема ништа од тога. Од јутрос сам слом живаца добио, сви живи ме звали поводом ове ситуације, ја зовем сина и кажем му: "Је*о те прстен, што га стави", он умро од смеха - рекао је видно расположени Лукас, а потом додао:
- Од овога ништа нема, сви су све погрешно протумачили. Кад буде стварно, наравно да ћете сви сазнати - изјавио је Аца Лукас.
Препоручујемо

МАРИЈА ШЕРИФОВИЋ ПРОГОВОРИЛА О ОДНОСУ СА ОЦЕМ: Био је мега цар, али за фамилију лош
29. 08. 2021. у 15:01

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)