"СА УДАЈАМА САМ ЗАВРШИЛА": Каја након три пропала брака не планира поново да каже "да", а овако реагује њен дечко
ПЕВАЧИЦА Каја Остојић често путује због посла, те признаје да то и те како смета њеном дечку фудбалеру Матеу Павловићу који би желео да су стално заједно.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/kaya_ostojic
Она се осврнула и на њихов однос, али и признала да не планира четврти пут да стане на луди камен.
Певачица Каја Остојић, која је протеклог викенда наступила на фестивалу Мусиц Wеек, прича да њен момак тешко подноси што се вратила послу:
- Није баш пресрећан због тога, волео би да сам стално поред њега - рекла је Каја.
Осим по вокалним способностима, Катарина Каја Остојић позната је и по браковима.
Певачица се удавала три пута - била је са Николом Драгојловићем, са којим има ћерку Николину, потом са кошаркашем Урошем Дувњаком, а онда и са светски познатим ди-џејом Џуниором Џеком.
Тренутно се забавља са хрватским фудбалером Матеом Павловићем, а не воли да објављује њихове заједниче фотографије.
- Не качимо на фид заједничке фотографије, то ми је безвезе и не желим да делим приватност. На сторијима га нисам избегавала, све је у реду са нама и највише волим кад се не прича пуно о нама - изјавила је Каја, која после три пропала брака у четврти не намерава да улази, што је дечку јасно ставила до знања:
- Са удајама сам завршила, он се на то само смеје - рекла је Каја.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО - ПОЧЕО БЕОГРАДСКИ "БИР ФЕСТ": Горан Бреговић одушевио стајлингом
Препоручујемо

ПРЕМИНУО ЖАН-ПОЛ БЕЛМОНДО: Славни француски глумац умро у 88. години (ФОТО/ВИДЕО)
06. 09. 2021. у 16:33 >> 16:39

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (1)