ИЗМАКАО ЈОЈ "ЕМИ": Опра остала без награде за интервју са принцом Харијем и Меган Маркл
ИНТЕРВЈУ америчке ТВ водитељке Опре Винфри са принцом Харијем и његовом супругом Меган Маркл, који је узбуркао светску јавност, није вечерас добио најпрестижнију америчку телевизијску награду Еми.

Фото: Јутјуб/Принтскрин
Винфри и њен тим били су номиновани у категорији за најбоље вођену емисију, али је награду освојио глумац Стенли Тучи за емисију о италијанској храни и култури „Трагајући за Италијом”.
Двочасовни интервју са војводом и војвоткињом од Сасекса потресао је британску монархију када је Меган оптужила једног од чланова краљевске породице да је запитао „колико би тамна” могла да буде боја кожа њиховог сина Арчија и навела да ју је живот у краљевској породици довео „на ивицу самоубиства”, преноси Ројтерс.
То је био први телевизијски интервју пара након што су почетком 2020. године одлучили да се одрекну краљевских дужности и преселе у Калифорнију.
Интервју је у прва три дана након емитовања гледало више од 49 милиона људи широм света.
Хари и Меган нису присуствовали скромној церемонији на којој су се додељивале награде за креативну уметност која претходи додели главних Еми награда следеће недеље.
Препоручујемо

ПРОЦУРИО МЕЈЛ МЕГАН МАРКЛ: Коначно откривена истина - ево ко је кога расплакао
13. 03. 2021. у 10:22

"МЕЂУНАРОДНЕ ГРАНИЦЕ СЕ НЕ СМЕЈУ МЕЊАТИ СИЛОМ" Лицемерна изјава европских лидера - господо, а шта је са Србијом?!
ГРУПА европских лидера поручила је данас, након самита председника САД и Русије Доналда Трампа и Владимира Путина на Аљасци, да ће наставити да подржава Украјину која, како истичу, мора да добије чврсте безбедносне гаранције и једина може да одлучује о својој територији.
16. 08. 2025. у 12:35

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (0)