ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЋ ОБЈАВИЛА НОВУ ПЕСМУ: "Све испочетка" за идеални крај лета
ПОП певачица Јелена Томашевић обрадовала је обожаваоце новим синглом "Све испочетка".
FOTO: Ata images
Испод текстуалног видеа за нумеру, она је на свом јутјуб-каналу прикладно написала: "Драги моји, нова песма је ту. Слушајте, делите и, једноставно, уживајте у музици. Воли вас Јелена".
Комплетан аутор песме је Леонтина Вукомановић, а аранжман потписује Дарко Димитров. Нови сингл карактерише савремен звук, али уз препознатљив Јеленин емотивни печат. Видео је брзо почео да ниже на хиљаде прегледа, а само у првих сат времена скупило се више од 30 коментара препуних одушевљења. "Лето није могло лепше да се заврши", један је од њих.
Препоручујемо
ШАКО ПОЛУМЕНТА У БЕЛОМ СМОКИНГУ: Певач оженио сина - снајка блистала у розе венчаници
04. 09. 2021. у 07:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)