МАРИНА ТУЦАКОВИЋ ЈЕ ВОЛЕЛА САМО ЊЕГА: Фута је био њена највећа љубав, увек је био уз њу
МАРИНА Туцаковић, навећи музички текстописац у региону, преминула је након борбе са тешком болешћу у 67. години.

Фото: Архива Новости
Њен супруг је био наш прослављени композитор Александар Радуловић Фута, и све болне, али и срећне тренутке, је проживљавала уз његову подршку.
Марина и Александар имају сина Милана, а њихов други син Милош је изненада преминуо 2008. године. Његово беживотно тело је у породичном дому Радуловићевих пронашла његова тадашња девојка Саша. Марина се од тога никада није потпуно опоравила.

Марина и Фута/Фото: Архива Новости
Почетком 2018. године јој је дијагностикован малигни тумор дојке, након чега је убрзо и оперисана, а колеге су јој упутиле бројне поруке подршке.
Мало пре њене смрти Фута је говорио о њеном стању, и истакао је да се диви њеној енергији, као и да је она била ведрог духа.
- Марина је пре хоспитализације била активна радила је, писала и стварала и не знам више ни да објасним одакле јој снаге и где црпи енергију - рекао је тада Фута.
Подсећања ради, Марина Туцаковић хоспитализована је у уторак 14. септембра након што јој је потврђена зараза корона вирусом. Њој је указана помоћ у једној приватној клиници а након што јој се стање погоршало Марина је пребачена у болницу "Др Драгиша Мишовић" где је прикључена на респиратор.

ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Удар Искандера убио 70 припадника ВСУ, објављен снимак (ВИДЕО)
РУСКА војска је нанела удар оперативно-тактичким ракетним системом „Искандер“ на камп за обуку украјинских снага у Сумској области, при чему је, према наводима Министарства одбране Русије, убијено до 70 припадника Оружаних снага Украјине (ВСУ), укључујући 20 инструктора.
20. 05. 2025. у 21:12

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДОСТА ЦЕНЗУРЕ И ЋУТАЊА Евросонг скандал, огласио се премијер Шпаније: "А Русију сте могли?"
ДВОСТРУКИ аршини...
19. 05. 2025. у 19:03
Коментари (0)