ТРАГЕДИЈА КОЈА ЈЕ ОБЕЛЕЖИЛА ЊЕН ЖИВОТ: Пре 13 година Марина Туцаковић је затекла сина мртвог
МАРИНА Туцаковић је пре 13 година, 1. децембра, изгубила је сина Милоша Радуловића.

Фото: АТА
Милоша је Марина пронашла мртвог у породичној кући у центру Београда, а сахрањен је три дана касније на Новом гробљу.
Син Марине и Александра Футе Радуловића преминуо је изненада, а о свом најболнијем дану у животу Марина није говорила све до прошле године.
- Ушла сам у његову собу и затекла сам то што сам затекла. Тада је Милош имао 24 године. Првог децембра је то било. Увек сам имала страх да ће нешто да му се догоди. Оде вам дете на ексурзију па се бојите како ће да стигне. Увек имате страх за особе које волите - рекла је Марина својевремено.
- Интересантно, ја ту ноћ... Он је био толико весео, толико смо се смејали, нисам заиста могла да имам лош предосећај. Колико сам имала раније из страхова... И ето баш се догодило то чему се тад сигурно нисам надала. Нисам то очекивала. Тај дан је требало да идем у жири у једну емисију. То је био тренутак лудила и трезвености - додала је Марина.
Препоручујемо

МАРИНА ТУЦАКОВИЋ ЈЕ ВОЛЕЛА САМО ЊЕГА: Фута је био њена највећа љубав, увек је био уз њу
19. 09. 2021. у 21:29

ОГЛАСИО СЕ МУЖ МАРИНЕ ТУЦАКОВИЋ: Не идем у болницу, јер и ја имам ковид
16. 09. 2021. у 20:00

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)