ДОКТОР ИЗ ФИЛМА "ТОМА" ЈЕ ИПАК ПОСТОЈАО? Гордана Здравковић открила праву истину - Рус са ВМА у стопу пратио певача
ЛИК лекара у филму "ТОМА" који тумачи наш глумац Петар Бенчина изазвао је бројне бурне реакције публике која је погледала филм. Постоји доста спекулација о његовој стварној улози у животу легендарног певача.

Филм: Принтскрин/Јутјуб/ТОМА филм
Друга, након приче о Љиљани, према наводима редитеља Драгана Бјелогрлића, фикција која је приказана у филму, било је присуство лекара који је верно пратио Тому на наступе и увек био ту за њега.
Гордана Здравковић, Томина жена, каже да је прича о доктору ипак истинита.

ФОТО: Архива новости
- Није истина да доктор није постојао. Доктор је постојао и са њим је ишао неколико пута на путовања, он је доктор са ВМА, Рус. О Томи се бринуло пет лекара у том моменту, неке ствари су свакако додате, али истина је постојала. Тај доктор Рус је био и кућни пријатељ и увек је био уз тому и ван болнице, када год је нешто требало. У филму је то приказано мало другачије, заправо је доктор био тај који је преминуо.
БОНУС ВИДЕО:
ГОДИШЊИЦА СМРТИ ТОМЕ ЗДРАВКОВИЋА: Говори Драгана Бјелогрлића и Жељка Јоксимовића
Запратите Нпортал на Фејсбук страници
Препоручујемо

ТОМИНА УДОВИЦА ЗА НОВОСТИ: Ништа не бих мењала, да се опет родим, све бих исто
01. 10. 2021. у 19:00

МАРИЋ ПОСЕБНО ОДУШЕВИО ТОМИНУ УДОВИЦУ: Потребно је пет филмова да би се све приказало
01. 10. 2021. у 15:40

ОВАКО ЈЕ ГОВОРИО О ТОМИ: Ево ко је био Иван, трећи брат познатог певача
01. 10. 2021. у 13:52

БИО ЈЕ НАЈВИШЕ ПРИВРЖЕН ТОМИ: Удовица Гордана о смрти певачевог брата Ивана Здравковића
01. 10. 2021. у 13:28

ТУГА: Брат Томе Здравковића преминуо јуче, на годишњицу смрти певача
01. 10. 2021. у 12:24

УМРО СРПСКИ ПЕВАЧ: Прославио се у познатом такмичењу
ДАНАС је преминуо певач Бранислав Банда, чувени поштар из такмичења „Никад није касно“.
21. 05. 2025. у 16:24

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДАЛИБОР ЈЕ НАЈВИШИ ЧОВЕК У СРБИЈИ: Стопало му дуго скоро пола метра, а ево колико је он висок (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВИШИ човека Србије Далибор Мицић постаје све познатије име света филма и маркетинга.
20. 05. 2025. у 13:28
Коментари (0)