ЦЕЦА ПОБЕСНЕЛА! Питали је о Мири Шкорић, само је ово имала да каже
ПЕВАЧИЦА Светлана Цеца Ражнатовић привукла је доста пажње када се прикључила жирију такмичења “Звезде Гранда”.

Фото: ATA Images
Она је недавно све изненадила одлуком да се у њеном тиму нађе певачица Ивана Петерс, која је годинама била у тиму Јелене Карлеуше и са њом спремала кандидате.
– За Ивану сам се одлучила зато што је она наш врхунски певач, што је доказала трајањем годинама уназад. Сви знају какав је она вокал и по том питању не морам ништа да кажем. Ја је приватно обожавам и због свега тога сам је тражила у свом тиму – рекла је Цеца окупљеним новинарима.
Певачица је истакла да ће се, поред Иване, у њеном тиму наћи и Дамир Хандановић, као и психолог Александра Јанковић.
Ипак, неко од новинара Цецу је упитао да ли ће им се, можда, придружити и Мира Шкорић, која је такође била у Јеленином тиму.
– Да вас питам нешто, да ли сам ја икога другог поменула да бисте ви имали овај шлагворт на то? Рекла сам Хандановић, Ивана и Александра – истакла је љутито Цеца, будући да она и Мира већ неко време нису у добрим односима, а некада су биле нераздвојне.
(Објектив)
Запратите Нпортал на Фејсбук страници
БОНУС ВИДЕО - ЗДРАВКО ЧОЛИЋ ПЕВА НА ВЕНЧАЊУ ТЕРЗИЋЕВОГ СИНА: Младенци плесали док им је Чола певао на увце
Препоручујемо

"ХТЕЛА САМ ДА СЕ ОБЕСИМ У ШТАЛИ": Лепа Лукић искрено о најтежим тренуцима из живота
04. 10. 2021. у 17:46

ЗЕЛЕНСКИ БЕСАН: Ево шта је рекао о руској делегацији у Истанбулу
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски стигао је данас у турску престоницу, Анкару, на састанак са турским председником Реџепом Тајипом Ердоганом, док се у Истанбулу очекује да руски и украјински званичници одвојено почну мировне преговоре.
15. 05. 2025. у 11:55

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива
ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.
15. 05. 2025. у 12:10
Коментари (0)