НЕОБИЧНА ЉУБАВНА ПРИЧА ЧУВЕНОГ ГИДРЕ: Супруга "хер Жике" је била глумица, три пута се женио њом и остали су заједно до његове смрти
ЧУВЕНИ Драгомир Бојанић Гидра, ког сви најбоље памте по улози Жике Павловића у "Жикиној династији" умро је пре 28 година.

Фото: Принтскрин
Иза себе оставио је ћерку Јелену, коју је добио у браку са колегиницом Љиљаном Контић, као и унука Јована Стојановића који је за медије недавно говорио о свом деди.
Многи су говорили како се о приватном животу легендарног глумца могао снимити посебан филм, а иако је важио за великог заводника, Гидра је био лудо заљубљен у своју супругу и старију колегиницу Љиљану.
Драгомир и Љиљана су се упознали док је он још био на студијама глуме, а управо тада су и упловили у романсу. Венчали су се 1966. године, а четири године касније добили су ћерку Јелену. Ипак, због честих свађа уследио је и развод, међутим, како је њихова љубав дефинитивно била јача од сваке препреке, пар се поново венчао, а у брак су упловили чак три пута!
- Нисам веровао да могу да будем тако „упецан“. Када сам био младић, нисам могао ни да претпоставим да ћу једног дана бити толико везан за породицу. Носи нас заједнички ветар, а Љаља трепти нада мном. За породицу је изузетно важан флуид који нас спаја - рекао је Гидра једном приликом.
Љиљана је глумила и у позоришту и на малим екранима, а најзапаженију улогу остварила је у остварењу "Ђекна још није умрла, а кад ће не зна се", тумачећи лик Љепосаве.
Пар је имао прилику и да сарађује испред камере, када је Љиљана добила мању улогу у филму "Шта се згоди кад се љубав роди", где је тумачила Мишину и Наташину професорку музичког.
(Еспресо)
Препоручујемо

ЦЕЦУ ПИТАЛИ ЗА БОГДАНА: Одговор све шокирао - Ништа није океј, катастрофа!
05. 10. 2021. у 22:03

ДА ЛИ ЈЕ КРАЈ? Глумац Тихомир Станић се огласио после вести да се разводи
03. 10. 2021. у 21:35

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)