СЕВЕРИНА ИЗВИСИЛА КОД АЦЕ ЛУКАСА: Певач јој очитао лекцију због њене мржње према Србима - Мало се занела
АЛЕКСАНДАР Вуксановић познатији као Аца Лукас одустао је од дуета са Северином Вучковић због говора мржње према Србима.

Фото: Принтскрин
- Ја као певач поштујем све националости јер сви они долазе на ноје наступе у којој год земљи да певам. Волим све грађане и људе без обзира које су нације. Колегиница се мало занела у својим изјавама, а када буде то схватила биће јој прекасно. Желим јој сву срећу, али са њом немам намеру да сарађујем после онакве изјаве о нашем народу - рекао је Аца Лукас.
Подсетимо, Северина је наводно оптужила је Србе да су геноцидан народ и како медији преносе, одбила да ради са људима који не признају наводни геноцид у Сребреници.
(Курир)

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

НЕМА КАМЕРА, РАДАРА, НИ ПОЛИЦИЈЕ: У Србији уведен НОВ НАЧИН мерења брзине - казне стижу на кућну адресу
СИСТЕМ који фунционише потпуно аутоматски.
03. 07. 2025. у 19:09
Коментари (5)