СНИМИЛА ЈЕ КУЛТНИ ФИЛМ "НАТАША", А ОНДА СЕ ПОВУКЛА: Ево како сада изгледа и чиме се бави глумица Тијана Кондић (ФОТО)
13. 10. 2021. у 22:25
ГЛУМИЦА Тијана Кондић са 17 година је снимила култни филм "Наташа", који ју је прославио.
Повезане вести
СЕВЕРИНА ПОНОВО ПРЕТИ: "Припреми децу на живот без тате"
ПРОТИВ Северине Којић и њеног менаџера Томислава Петровића служба за организовани криминал Хрватске покренула је поступак због сумње да су починили тешко кривично дело сексуалне уцене и застрашивања вештака психијатра у поступку против њеног бившег вереника Милана Поповића за старатељство над дететом.
12. 10. 2021. у 21:37
СЕВЕРИНА ДОБИЛА ЛЕКЦИЈУ ЖИВОТА: Ниједног тренутка се није усудила да осуди "Олују"
ПЕВАЧИЦА Цакана коментарисала је срамне изјаве које је њена колегиница из Хрватске Северина дала о Сребреници.
11. 10. 2021. у 19:25
Најновије из рубрике
"МАТУРСКА ХАЉИНА ИЗ ПАКЛА": Деми Мур на мети критика због хаљине коју је синоћ носила у Кану (ФОТО)
СТАЈЛИНГ је повезан са филмом 'Папер Тигер', симболизујући контраст између спољне драматичности и унутрашње лакоће, баш као појам 'папирног тигра' .
17. 05. 2026. у 19:00
ОВО ЈЕ ПРВИ И ПОСЛЕДЊИ ПУТ ДА СМО БИЛИ НА ЕВРОВИЗИЈИ: Момци из "Лавине" открили шта се дешавало иза кулиса такмичења (ФОТО)
НАКОН повратка у престоницу, чланови нишког бенда "Лавина" осврнули су се и на конкуренцију са којом су одмерили снаге у Бечу.
17. 05. 2026. у 18:45
КАДА ЈЕ ЋЕРКА ОТКРИЛА ЊЕГОВУ МРАЧНУ СТРАНУ СВИ СУ БИЛИ У НЕВЕРИЦИ: Од 5. године јој је радио несносне ствари
ПОЛА Кински открива шокантне детаље о свом оцу Клаусу Кинском, укључујући вишегодишње злостављање и његову мрачну страну.
17. 05. 2026. у 18:00
ЏОН КЕНЕДИ МЛАЂИ ЈЕ БИО ВАТРА У КРЕВЕТУ КАО И ЊЕГОВ ОТАЦ: Завео Мадону која је личила на татину најславнију љубавницу
ЏОН Кенеди Млађи је био фасциниран Мадоном, а његова необична жеља да је види као своју мајку изазвала је бројне контроверзе
17. 05. 2026. у 17:00
”УМОРНИ СМО, АЛИ ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА ЈЕ ТУ”: Момци из "Лавине" слетели у Београд након финала 70. "Песме Евровизије"
СРПСКИ представници на овогодишњој јубиларној 70. Евровизији група "Лавина" вратили су се у Београд дан након финала. Они су у коначном скору заузели 17. место, а победу је однела Дара из Бугарске.
17. 05. 2026. у 16:56
Коментари (0)