СОФИЈА МИЛОШЕВИЋ ОБЈАВИЛА ЛЕПЕ ВЕСТИ: Манекенка чека друго дете са Луком Јовићем (ФОТО)
МАНЕКЕНКА Софија Милошевић по други пут је у благословеном стању са својим партнером и фудбалером Луком Јовићем.
Фото: Инстаграм/софијамило
Она је на Инстаграму објавила фотографију на којој позира са тек приметним стомаком.
- Нисам могла да дочекам да поделим ове лепе вести са вама! Јако сам поносна што сам сада прва трудница на насловници популарног магазина - написала је Софија Милошевић и ставила до знања да је по други пут трудна.
Подсетимо, Лука Јовић и Софија имају сина Алексеја који је недавно напунио годину дана.
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)