ПРВА ИЗЈАВА АЛЕКА БОЛДВИНА ПОСЛЕ ТРАГЕДИЈЕ: Срце ми је сломљено

Novosti online

22. 10. 2021. у 18:04

ГЛУМАЦ Алек Болдвин рекао је да му је "срце сломљено" и да у потпуности сарађује са полицијом након што је случајно убио сниматељку на снимању његовог новог филма.

ПРВА ИЗЈАВА АЛЕКА БОЛДВИНА ПОСЛЕ ТРАГЕДИЈЕ: Срце ми је сломљено

Фото; ЕПА

Саопштење које је на Твитеру Алек Болдвин преносимо у целости:

- Нема речи које би могле да опишу шок и тугу у случају несреће која је одузела живот Халини Хачинс, супрузи, мајци и нашој колегиници којој се дивимо. У потпуности сарађујем са полицијом на истрази како би открили како се ова трагедија десила. У контакту сам са њеним супругом и пружам пуну подршку њему и његовој породици. Моје срце је сломљено због њеног мужа, њиховог сина и свих оних који су знали и волели Халину.

Подсетимо, Алек Болдвин пуцао је из реплике пиштоља на филмском сету у Новом Мексику и том приликом је убио Халину Хачинс и ранио режисера Џоела Соузу, саопштиле су локалне власти.

Халина Хачинс умрла је од прострелне ране коју је задобила на снимању филма "Rust", а имала је 42 године. Халина је упуцана у импровизованој цркви на сету снимања филма.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

РАСПАРЧАВАЊЕ ХРВАТСКЕ: Шешељ о подели Балкана после преговора Руса и Амера (ВИДЕО)