ЕВА ЛОНГОРИЈА ВРЕЛИЈА ОД МЕКСИКА: Глумица одушевила обожаваоце новим фотографијама са плаже
ГЛУМИЦА Ева Лонгорија (46) тренутно одмара у Мексику, тачније у Кабо Сан Лукасу.
Фото: Инстаграм
Њене нове фотографије одушевиле су бројне обожаваоце. Ева Лонгорија је показала фигуру у бикинију.
Плажом је прошетала са својим сином, а судећи према фотографијама глумица је веома добро расположена.
- Из Мексика с љубављу - написала је глумица на Инстаграму.
Препоручујемо
ШАКО ПОЛУМЕНТА О СМРТИ РОЂЕНОГ БРАТА: Дошао је кући, спустио главу на сто
24. 10. 2021. у 17:49
КОЛИКО СЕ ПРОМЕНИО? Погледајте како данас изгледа Здравко Чолић (ФОТО)
23. 10. 2021. у 22:58
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)