ГВИНЕТ ПАЛТРОУ О ТАБУ ТЕМАМА: Позната глумица открила да је ћерка шокирала након једног часа сексуалне едукације у школи
АМЕРИЧКА глумица Гвинет Палтроу открила је да је ћерка шокирала након једног часа сексуалне едукације у школи.
Фото: ЕПА
Иако је глумица позната по отворености када се ради о сексуалним темама, а пре неколико година је чак избацила линију и мирисних свећа под називом Тхис Смеллс Лике Мy Вагина, признала је да је шокирало кад је схватила да њена наследница има све информације о сексу.
Никада неће, каже, заборавити израз лица своје кћери пошто је дошла кући тога дана.
- Учитељица им је рекла све, а кад кажем све, мислим на баш све - додала је глумица.
Иначе, Палтроу тренутно промовоше своју нову серију Сеx, Лове анд Гооп која се приказује на Нетфликсу. У овој ријалити серији пет одважних парова уз помоћ Гвинет Палтроу и тима стручњака настоји се интимније повеже и има боље сексуалне односе.
На тему сексуалних односа глумица се осврнула и у последњем издању часописа Пипл.
Потискивање сексуалности и женског ужитка предуго је било под механизмом својеврсне контроле. Палтроу заговара да жене слушају саме себе и не боје се да буду интимне саме са собом.
- Време је да нестане мисао да жене морају сексуално да се контролишу. Ако жена воли секс, са њом је све у реду - рекла је глумица.
БОНУС ВИДЕО: Није Богдан: На рођендану овај мушкарац спровео Цецу у кућу
Препоручујемо
НОВИ ДЕТАЉИ: Алек Болдвин пуцао из пиштоља из којег су пре снимања гађали лименке пива?
26. 10. 2021. у 12:32
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)