ЦЕЦА ПОБЕСНЕЛА НА ПИТАЊЕ О ЋЕРКИ: "Да вам кажем нешто, ја нисам ПР Анастасије Ражнатовић"
СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић дошла је у црној одевној комбинацији на снимање "Звезда Гранда".
Фото: ATA Images
Пред окупљеним припадницима седме силе дотакла се теме кућних послова.
- Ја сам код моје мама морала све да знам, и око одржавања и кувања и свега, али када сам се удала за Жељка свануло ми је, нисам морала ништа - признала је Цеца.
На питање да ли јој се жалила Анастасија на неки кућни посао, који јој не иде, Цеца је реаговала у свом стилу.
- Да вам кажем нешто, ја нисам ПР Анастасије Ражнатовић, позовите њу, она је јако љубазна са медијима, па јој поставите сва могућа питања - рекла је певачица.
На питање како се слажу њен дечко Богдан Срејовић и њена ћерка казала је кратко:
- Одлично, сви се са свима феноменално слажу.
БОНУС ВИДЕО:
КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (0)