ОВО ЈЕ РОДНА КУЋА МАРИНКА РОКВИЋА: Певач је ту живео пре рата, а онда је срушена до темеља, призор који сада тера сузе на очи (ФОТО)
ПЕВАЧ Маринко Роквић преминуо је данас у Београду у 68. години.
Фото ATA Images
Маринко Роквић је заједно са сином Николом у августу 2019. године посетио место Колунић у Босни и Херцеговини, где је некада налазила његова родна кућа, која је током рата срушена до темеља.
Никола је том приликом наговестио да су планираали да је обнове, а на фотографијама које је објавио путем Инстаграма показао је потресан призор, пред којим Маринко стоји са мотиком у рукама.
- Место где је пре несрећног рата у Босни била Маринкова родна кућа! Боже здравља па да се обнови! - написао је певач.
Подсетимо, Маринко Роквић је српски певач рођен 27. јануара 1954. године у Босанском Петровцу. Родитељи су му били строги, а породица је тешко живела јер су се само бавили пољопривредом. Маринко и његов брат су од малих ногу показивали интересовање за музику па су учествовали на већини школских приредби. Маринко је волео да пева и да свира песме на хармоници. Поред музике, волео је и да тренира фудбал.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МОЈ "ЈУНАК ОД РОКВИЋА ПЛЕМЕНИТИХ": Емотивна фотографија Николе и Маринка Роквића (ФОТО)
06. 11. 2021. у 12:36
ПОСЛЕДЊА ИЗЈАВА МАРИНКА РОКВИЋА: "Нисам у стању да причам, једва говорим"
06. 11. 2021. у 12:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)