У 2022. УЗ БРЕНУ И ЏИБОНИЈА: У Будви се 31. децембра спрема фолк-поп дочек Нове године
ЗВЕЗДЕ новогодишњег дочека на главном градском тргу у Будви биће фолк звезда Лепа Брена и сплитски кантаутор Златан Стипишић Џибони.
Фото ATA Images
Спектакуларни тродневни дочек 2022. године организује Туристичка организација општине Будва, али још није саопштено ко ће наступити 30. децембра, односно за репризу 1. јануара.
Зна се само да ће се Будвани и њихови гости веселити уз хитове "Пази коме завидиш", "Луда за тобом", "Све ми добро иде осим љубави", "Ја немам други дом", "Сањам", "Југословенка", "Либар", "Чиним праву ствар", "Онако од ока", "Жеђам"...
Програм ће бити одржан у складу са актуелним епидемиолошким мерама и препорукама Института за јавно здравље Црне Горе.
Фото Aрхива
Препоручујемо
НАЈЛУЂА НОЋ СА БЕОГРАЂАНИМА: Сека Алексић за дочек 2022. пева у хотелу "Југославија"
02. 11. 2021. у 09:37
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)