ЛЕПА ЛУКИЋ: Знам да је Мерима Његомир болесна, плакала сам кад сам чула вести
ПЕВАЧИЦА Мерима Његомир води битку са опаком болешћу, а њена колегиница Лепа Лукић каже да је плакала када је чула те вести.

Фото: Принтскрин ТВ Пинк
- Ја њу највише волим на свету. Знам да је болесна, највише бих волела да оздрави. Тешко ми је, одлазе све величине, ја не знам шта је ово. Чула сам се једном са њом, али сам се расплакала, па ми је њен син рекао: ''Немојте госпођо Лепа, није Вама теже него мени, нико од нас не плаче пред њом!'', потресла се што мислим на њу, нисам је више узнемиравала - рекла је Лепа Лукић.
Лепа верује да ће Мерима Његомир успети да победи болест.
- Има воље, ја верујем да ће се извући - закључила је Лепа.
Препоручујемо

МЕРИМА ЊЕГОМИР ТЕШКО БОЛЕСНА: Певачица се бори са опаком болешћу - Не осећам се добро
09. 11. 2021. у 22:40

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДРАМА - КАРЛЕУША ПОТРЕСЕНА: "Душко ми је рекао да се убијем, тако ћу спрати љагу са породице"
ПОП звезда Јелена Карлеуша, гостујући у једној емисији, дотакла се једног од најтежих периода у животу и открила како се породица носила са притисцима.
14. 06. 2025. у 16:52
Коментари (1)