СЛИКА КОЈА ТЕРА СУЗЕ НА ОЧИ: Никола објавио умрлицу оца Маринка Роквића
ПЕВАЧ Маринко Роквић преминуо је 6. новембра у Београду у 68. години.
Фото: Принтсцреен
Фотографије умрлице поделио је на Инстаграму његов син и певач Никола Роквић.
- Сахрана ће се обавити 11. новемба 2021. године у 15.15 часова из цркве Св Апостола Томе на Новом бежанијском гробљу. Опело почиње у 14:30 часова. Ожалошћени супруга Славица, синови Дарио, Никола и Марко, браш Душан, снаје, унучад и многобројна родбина - стајало је у умрлици - писало је у објави.
Фото: Принтскрин Инстаграм Никола Роквић
Подсетимо, Маринко Роквић је преминуо од последица дуге и тешке болести, а његова жеља била је да се о томе не коментарише у јавности.
Препоручујемо
МЕРИМА ЊЕГОМИР ТЕШКО БОЛЕСНА: Певачица се бори са опаком болешћу - Не осећам се добро
09. 11. 2021. у 22:40
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)